Bu sözleşme, Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.buegros.com’a vermiş olduğu bilgilerin gizliliği ve verilerinin korunması ile ilgili kuralları içeren Gizlilik Maddelerini kapsamaktadır.


buegros.com üyelik aşamasında ve daha sonra müşterilerinden bazı kişisel bilgiler talep etmektedir. Siz değerli üyelerimize ait tüm şahsi bilgiler, buegros.com ekibi tarafından özenle saklanır, bu sözleşmede belirtilen amaçlar dışında kesinlikle kullanılmaz ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre buegros.com ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları’nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. 

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan “buegros.com” sorumlu değildir.


Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma gerçekleştirmeniz durumunda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. Şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 gibi gerekli tüm bilgileri içermektedir.

buegros.com, tüm dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolleri kullanılmaktadır. SSL (128 bit şifrelenmiş) güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez, veritabanımızda kesinlikle kayıtlı tutulamaz. SSL güvenlik protokolleri sayesinde, buegros.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta, böylelikle, başka bir kişinin eline geçmesi durumunda bilgilerin kullanılabilmesi önlenmektedir. Bu da kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliğini sağlanmış olmaktadır. Bu sistem sayesinde buegros.com dahi sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez.

buegros.com, müşterilerine ait tasarım, fotoğraf vb. eserleri hiçbir yerde yayınlamama,  müşterilerine ait görselleri başka işlerde kullanmama garantisi verir.

Gizlilik Politakımız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için, bizlere dilediğiniz zaman iletişim bölümüzden ulaşabilirsiniz.

Buegros